Свята - Технічний ліцей Києва

Свята

Життя в ліцеї – ну дуже цікаве! 
І свята, до яких старанно готуються ліцеїсти, – то окраса і своєрідний екзамен – випробування сценою для активних, творчих, артистичних дітей – учасників художньої самодіяльності!

Козацькі забави’ – перше у навчальному році, традиційне спортивне свято нашого ліцею. Це загальноліцейське велике дійство мужності, сили, краси та витривалості. І щороку конкурси номінації змінюються, стають сучасними і ще цікавішими! Проходить свято на (стадіоні ліцею та у внутрішньому дворику) свіжому повітрі у третю неділю вересня. Переможців теж перетворюються на ще одне свято Успіху, Перемоги, Краси!!!

День ліцеїста. Традиційно проходить в кінці жовтня, коли учні 10-х класів, потрапили у нові колективи, пізнали один одного і усвідомили, що вони – справжні старшокласники.<br>Цей день чудовий: святкова музика, вітання і сюрпризи для учнів 10-х класів, радіогазета і святковий концерт візитівка кожного 10-го класу! А іще відео історія від кожного 10 класу – це супер! Ну і звертання Президента ліцейського самоврядування і урочиста кожного 10-тикласника – ліцеїста Технічного ліцею міста Києва!

А потім – традиційні найсмачніші пиріжки (за давньою традицією) Смачно…! Цікаво…! Неповторно…!

Новорічні свята. Це цілий цикл святкових заходів у нашому ліцеї: від Андріївських вечорниць до Старого нового року! 19 грудня всіх вітає Святий Миколай з міні-театралізованою виставою і проходить щедрий і багатий благодійний ярмарок. Новорічну виставу – концерт готують за заздалегідь і щороку вона нова, цікава, неповторна! А колядники та щедрувальники у нас то є справжнє свято українського фольклору, гумору, веселощів, солодощів і надзвичайно гарних вражень і спогадів для всіх!

Національно-патріотичні свята, пам’ятні дні та події – це те, що є обов’язковим і святими для усіх в Технічному ліцеї міста Києва. З великою шаною та безмежною подякою ми ставимося до всіх захисників, творців минулої і сучасної історії та ролі нашої України. В стінах ліцею виховуємо справжніх патріотів рідної землі, покоління, якому утверджувати незалежність і будувати майбутнє України.

День вишиванки. Окрім свят Міжнародного та Всеукраїнського, є у нашому ліцеї своє свято – День Вишиванки, яке проходить у березні (наприкінці декади укр. мови та літератури) Це дійсно урочистий і святковий день в ліцеї, коли все одягнені у наш національний одяг – оберіг: очі розбігаються від краси і різноманіття! В цей день обов’язково кожен клас когось одягає у вишиванку: чи Оленку, Чи Іванка, чи лелеку, чи голуба. Цей конкурс малюнків між класами. Цікаво азартно, кольорово і патріотично! А іще кожен клас обов’язково робить світлину. Клас у вишиванках Ми це дуже любимо!

Усі інші свята, пам’ятні дні, тематичні, предметні тижні – все проходить на високому рівні, готуються всі відповідально і з віддачею. І ніщо, і ніхто не залишається без уваги, не залишається непоміченим!