Неймовірна країна - «Ukraine WOW»

Неймовірна країна – «Ukraine WOW»

Які краєвиди під час подорожі змусять вас закохатись в Україну та сказати: «Вау, яка вона неймовірна!»? Яка мандрівка змусить вас пишатися надзвичайною країною, що є домівкою для нас усіх?

Учні 8-Г класу Технічного ліцею м. Києва разом із своїм куратором Дехтяренко О.В. можуть вам підказати, де шукати відповіді на ці запитання – відвідайте інтерактивну виставку «Ukraine WOW» ! Вона хвилює, бентежить, дивує, вражає і точно не лишає байдужим.
Першою зустріла нас інсталяція з валізами, як символу подорожі, що починається зі збору речей (та намагань запхнути все необхідне і нічого не забути), а також купе, де можна відчути себе дитиною. Рухаючись залами, ми послухали, як шумить Чорне море та співають українські села, як пахне свіжоскошене сіно, насолодилися запахом кави у львівській кав’ярні, відчули історичну пам`ятку на дотик, вгадали міста на фото й були вражені колекцією бурштину.

Старому потягові дали друге життя: перефарбували його у рожевий. Усередині вагон розфарбований вручну в білі й чорні криві лінії. Ти справді ніби поринаєш у глибокий сон, а якщо притулишся до подушки, то почуєш розмови й мрії українців. У камері схову за кожною з дверцят можна знайти, зокрема, черепицю з даху Чернівецького національного університету, затоплене селище Бакота, інгредієнти полтавського борщу, Тунель кохання чи мініатюру Київського вокзалу. І найголовніше: тут можна почути, як б’ється серце України. Воно пульсує саме для вас.