Мандрівки учнів Технічного ліцею

     З 1 листопада учні Технічного ліцею завзято приступили до занять в дистанційному режимі в умовах карантинних обмежень.
     Але згадувати про чудово проведені канікули діти будуть кожного разу, коли похмурими прохолодними вечорами будуть сидіти обгорнувшись ковдрою із чашкою запашного чаю.
    Тому що цьогорічна осінь подарувала школярам неймовірно теплі і яскраві дні які були використані з користю.
     Кожен клас Технічного ліцею протягом канікул здійснив  екскурсію мальовничими куточками нашої Рідної України і найкращого міста Києва.
     5-ті класи із своїми дбайливими кураторами Сірош О.М., Бушинською О.Д., Замараєвою Н.Г. і Драчук О.В. відвідали Музей науки на ВДНГ, фабрику “Рошен” та страусину ферму у с. Ясногородка Київської області.
     Учні 7-х класів Технічного ліцею м.Києва мандрували Києвом: від стін давньої Софії до мальовничих краєвидів Дитинця на подвір’я до самої княгині Ольги, провели чудову подорож-екскурсію, відвідавши с.Ковалівку та Білу Церкву!
     8-микласники разом із своїми кураторами побували  в парку Олександрія і селі Ковалівка.
     9-ті класи провели тематичні екскурсії з фізики у Житомирі, в музеї космонавтики, та з історії у чудовому стародавньому Чернігові а також провели незабутній квест Таємничим Києвом.
     Ліцеїсти 10-х класів відвідали чарівну Умань і золотий в цю пору року  дендрологічний парк “Софіївка”, познайомилися з мальовничою та талановитою Житомирщиною і містом легенд Черніговом.