ПЕРЕМОЖЦІ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД
2019-2020 навчальний рік

Прізвище, ім`я учня клас місце ПІБ учителя
комп`ютерна анімація
Кузьмінов Сергій 7-В І Кулеш Н.В.
Гапон Анна 8-А І Стеценко А.І.
Ташпулов Андрій 8-А І Стеценко А.І.
Осадча Вікторія 9-Б І Рибак О.С.
Сюмар Катерина ІТ-1 І Ворожбит А.В.
Охотніков Едуард ІТ-1 І Ворожбит А.В.
Галайчук Антоніна ІТ-2 І Ворожбит А.В.
Єрмаков Денис 7-В ІІ Кулеш Н.В.
Ворона Поліна ІТ-1 ІІ Ворожбит А.В.
Кучеренко Максим ІТ-1 ІІІ Ворожбит А.В.
Андреєв Артур ІТ-1 ІІІ Ворожбит А.В.
інформатика
Макаренко Максим 8-Б І Рибак О.С.
Медведєв Іван 9-А І Рибак О.С.
Вересоцький Арсеній 9-А ІІ Рибак О.С.
Демченко Ярослав 9-А ІІ Рибак О.С.
Харченко Єгор 9-Б ІІ Рибак О.С.
Анікіна Анастасія 9-Б ІІ Рибак О.С.
Наріжний-Суходольський Марк 9-Б ІІ Рибак О.С.
Савченко Денис 9-Б ІІ Рибак О.С.
Смотров Михайло 9-Б ІІ Рибак О.С.
Верьовочкін Максим 9-В ІІ Рибак О.С.
Середа Владислав П-2 ІІ Рибак О.С.
Ваколюк Михайло 9-Б ІІІ Рибак О.С.
Чорний Степан П-2 ІІІ Рибак О.С.
Ляпота Роберт П-2 ІІІ Рибак О.С.
Северин Юрій П-2 ІІІ Рибак О.С.
Шкандюк Анна П-2 ІІІ Рибак О.С.
офісні технології
Савченко Денис 9-Б І Рибак О.С.
Каплиш Володимир 9-Б І Рибак О.С.
Д`ячек Аліна П-2 І Рибак О.С.
Ляпота Роберт П-2 І Рибак О.С.
Замолотнєв Костянтин 9-В ІІ Рибак О.С.
Паллаг Владислав ІТ-1 ІІ Ворожбит А.В.
Складанна Єлизавета П-2 ІІ Рибак О.С.
Апостолюк Анастасія КІ-2 ІІ Рибак О.С.
Старжинський Ярослав 8-Б ІІІ Усенко В.А.
лінгвістика
Красних Андрій П-2 І Рибак О.С.
Олизько Михайло П-2 І Рибак О.С.
Шкандюк Анна П-2 І Рибак О.С.
Ваколюк Михайло 9-Б ІІ Рибак О.С.
Грищенко Катерина 9-А ІІ Рибак О.С.
Савченко Денис 9-Б ІІ Рибак О.С.
Тюнькін Михайло 9-Б ІІ Рибак О.С.
Василик Арсеній П-2 ІІ Рибак О.С.
Хок Абдул П-2 ІІ Рибак О.С.
Мазур Дмитро КІ-2 ІІ Рибак О.С.
Харченко Єгор 9-Б ІІІ Рибак О.С.
Сидоренко Анастасія ІТ-1 ІІІ Ворожбит А.В.
Апостолюк Анастасія КІ-2 ІІІ Рибак О.С.
Варава Ольга КС-2 ІІІ Рибак О.С.
Данилевська Оксана ІТ-2 ІІІ Ворожбит А.В.
Пруцаков Нікіта ІТ-2 ІІІ Ворожбит А.В.
Луценко Олександр П-2 ІІІ Рибак О.С.
Міщенко Антон П-2 ІІІ Рибак О.С.
Підлетейчук Юрій П-2 ІІІ Рибак О.С.
Web-програмування
Григоренко Павло ІТ-1 І Кулеш Н.В.
Рябчун Андрій ІТ-2 І Ворожбит А.В.
Колногуз Роман ІТ-2 І Ворожбит А.В.
Бідулін Денис ІТ-2 І Ворожбит А.В.
Писарєв Лєван 7-В ІІ Кулеш Н.В.
Охотніков Едуард ІТ-1 ІІ Кулеш Н.В.
Цюняк Ілля ІТ-1 ІІ Ворожбит А.В.
Бачинський Андрій КІ-1 ІІ Кулеш Н.В.
Ляпота Роберт П-2 ІІ Рибак О.С.
Андреєв Артур ІТ-1 ІІІ Кулеш Н.В.
Грущинський Юрій ІТ-1 ІІІ Ворожбит А.В.
Величко Павло ІТ-1 ІІІ Ворожбит А.В.
Кулеш Іван КІ-1 ІІІ Кулеш Н.В.
Коваленко Максим П-2 ІІІ Рибак О.С.
комп`ютерна графіка
Осадча Вікторія 9-Б І Рибак О.С.
Сюмар Катерина ІТ-1 І Ворожбит А.В.
Розметов Тимур ІТ-1 І Ворожбит А.В.
Коваль Валентин ІТ-2 І Ворожбит А.В.
Галайчук Антоніна ІТ-2 І Рибак О.С.
Охотніков Едуард ІТ-1 ІІ Ворожбит А.В.
Тихонова Олександра ІТ-1 ІІ Ворожбит А.В.
Зубар Ольга КС-2 ІІ Рибак О.С.
Безкоровайна Дарина 7-А ІІІ Кулеш Н.В.
Ізварін Олексій 7-В ІІІ Кулеш Н.В.
Цигура Ярослав 7-В ІІІ Кулеш Н.В.
Гапон Анна 8-А ІІІ Стеценко А.І.
Розсоха Юлія КС-2 ІІІ Ворожбит А.В.
Куліш Олександра КС-2 ІІІ Рибак О.С.
математика
Вітковська Катерина 9-А ІІ Даніленко А.С.
Наріжний-Суходольський Марк 9-Б ІІ Рибак О.С.
Левчук Ольга КІ-1 ІІ Даніленко А.С.
Котов Нікіта 8-А ІІІ Слюсарчук Н.О.
Аврамова Вероніка 8-А ІІІ Слюсарчук Н.О.
Шаварський Максим 8-Б ІІІ Слюсарчук Н.О.
Чайка Антон 9-А ІІІ Даніленко А.С.
Нестеров Дмитро П-1 ІІІ Осадчий І.В.
Сюмар Катерина ІТ-1 ІІІ Анікеєнко А.В.
Васильєв Єгор КІ-1 ІІІ Даніленко А.С.
фізика
Кузьмінов Сергій 7-В І Проценко Ю.В.
Харченко Єгор 9-Б І Петренко А.М.
Шаварський Максим 8-Б ІІ Проценко Ю.В.
Анікіна Анастасія 9-Б ІІ Петренко А.М.
Алексюк Олексій 8-Б ІІІ Проценко Ю.В.
Бородіна Юлія 9-А ІІІ Петренко А.М.
Савченко Денис 9-Б ІІІ Петренко А.М.
Калічак Юрій П-1 ІІІ Проценко Ю.В.
Шейко Юрій П-1 ІІІ Проценко Ю.В.
Нестеров Дмитро П-1 ІІІ Проценко Ю.В.
Кирпенко Тимофій П-2 ІІІ Ущаповська О.І.
Середа Владислав П-2 ІІІ Ущаповська О.І.
Олизько Михайло П-2 ІІІ Ущаповська О.І.
астрономія
Северин Юрій П-2 ІІ Ущаповська О.І.
Кирпенко Тимофій П-2 ІІ Ущаповська О.І.
Олизько Михайло П-2 ІІІ Ущаповська О.І.
Середа Владислав П-2 ІІІ Ущаповська О.І.
Красних Андрій П-2 ІІІ Ущаповська О.І.
хімія
Віткуп Михайло 9-Г І Підлуцька С.М.
Калічак Юрій П-1 І Божок О.А.
Ізварін Олексій 7-В ІІ Підлуцька С.М.
Гапон Анна 8-А ІІ Божок О.А.
Василенко Гавриїл 9-Г ІІ Підлуцька С.М.
Шейко Юрій П-1 ІІ Божок О.А.
Туровська Софія Т-1 ІІ Божок О.А.
Кабан Ольга 7-А ІІІ Підлуцька С.М.
Невмержицький Валентин 7-В ІІІ Підлуцька С.М.
Візир Аліна 8-Г ІІІ Божок О.А.
Кендзерський Микола 8-Б ІІІ Божок О.А.
Філіпенко Кирило 8-Г ІІІ Божок О.А.
Решетник Вероніка Т-1 ІІІ Божок О.А.
Красних Андрій П-2 ІІІ Божок О.А.
Коваль Іван Т-2 ІІІ Підлуцька С.М.
біологія
Будій Володимир 8-Г І Хитра З.М.
Бородіна Юлія 9-А І Гоменюк Л.М.
Чайка Антон 9-А І Гоменюк Л.М.
Білоусов Кирило 9-Б І Гоменюк Л.М.
Туранська Софія 9-Г І Гоменюк Л.М.
Стеценко Ярослава КІ-1 І Драчук О.В.
Кирпенко Тимофій П-2 І Драчук О.В.
Матвієнко Тетяна Т-2 І Гоменюк Л.М.
Сірант Марія Т-2 І Гоменюк Л.М.
Берило Дар`я 8-В ІІ Хитра З.М.
Яновська Анастасія П-1 ІІ Драчук О.В.
Туровська Софія Т-1 ІІ Хитра З.М.
Вербіян Володимир Т-2 ІІ Гоменюк Л.М.
Лісовська Єлизавета Т-2 ІІ Гоменюк Л.М.
Яковенко Анастасія 8-А ІІІ Хитра З.М.
Качура Тарас 8-Г ІІІ Хитра З.М.
Калічак Юрій П-1 ІІІ Драчук О.В.
Халамеза Богдан КІ-1 ІІІ Драчук О.В.
Складанна Єлизавета П-2 ІІІ Драчук О.В.
Молодан Анастасія КС-2 ІІІ Драчук О.В.
географія
Тюнькін Михайло 9-Б І Палант Л.М.
Красних Андрій П-2 І Палант Л.М.
Савченко Денис 9-Б ІІ Палант Л.М.
Синиця Артем 9-В ІІ Палант Л.М.
Сюмар Катерина ІТ-1 ІІ Палант Л.М.
Висоцький Ігор КІ-1 ІІ Палант Л.М.
Олизько Михайло П-2 ІІ Палант Л.М.
Кендзерський Микола 8-Б ІІІ Палант Л.М.
Бородіна Юлія 9-А ІІІ Палант Л.М.
Білоусов Кирило 9-Б ІІІ Палант Л.М.
Харченко Єгор 9-Б ІІІ Палант Л.М.
Грущинський Юрій ІТ-1 ІІІ Палант Л.М.
Левчук Ольга КІ-1 ІІІ Палант Л.М.
Стеценко Ярослава КІ-1 ІІІ Палант Л.М.
Василик Арсеній П-2 ІІІ Палант Л.М.
Кошель Катерина КІ-2 ІІІ Палант Л.М.
українська мова та література
Д`ячек Аліна П-2 І Почтаренко О.М.
Зозуля Назар 9-Б ІІ Зенкова І.А.
Вербенко Арсеній 9-В ІІ Шелестова Ю.О.
Галайчук Антоніна ІТ-2 ІІ Зенкова І.А.
Башляєв Ілля 7-Б ІІІ Сірош О.М.
Соколовська Тетяна 7-В ІІІ Сірош О.М.
Сюмар Катерина ІТ-1 ІІІ Ходарченко О.І.
конкурс з української мови імені Петра Яцика
Галайчук Антоніна ІТ-2 І Зенкова І.А.
Єрмоленко Поліна 7-Б ІІ Сірош О.М.
Зозуля Назар 9-Б ІІ Зенкова І.А.
Крицька Ярослава 9-А ІІ Шелестова Ю.О.
Панченко Ярослава 8-В ІІІ Іщенко М.С.
Карпенко Єва 9-Б ІІІ Шелестова Ю.О.
англійська мова
Мулявчик Антон 9-В І Кудрявцева Ю.Г.
Миронець Дмитро П-1 І Шанюк І.В.
Радзівілюк Дарина Т-1 І Шанюк І.В.
Сєвєрцев Микола КС-2 І Левченко В.М.
Мінчук Ірма 8-Б ІІ Кулинич Л.О.
Залєвська Мар`яна 9-Б ІІ Левченко В.М.
Хібовський Владислав 9-Г ІІ Левченко В.М.
Заславець Матвій КІ-1 ІІ Пінчук І.О.
Клімова Аріна Т-1 ІІ Кудрявцева Ю.Г.
Складанна Єлизавета П-2 ІІ Пінчук І.О.
Гапон Анна 8-А ІІІ Кулинич Л.О.
Ногін Андрій 8-А ІІІ Пінчук І.О.
Тараненко Соломія 8-А ІІІ Пінчук І.О.
Іванова Катерина 9-А ІІІ Кудрявцева Ю.Г.
Туранська Софія 9-Г ІІІ Левченко В.М.
Караман Ілля П-1 ІІІ Кудрявцева Ю.Г.
Туровська Софія Т-1 ІІІ Шанюк І.В.
Федорова Валерія КС-2 ІІІ Левченко В.М.
німецька мова
Вербенко Арсеній 9-В ІІ Кудрявцева Ю.Г.
Матвієнко Тетяна Т-2 ІІІ Левченко В.М.
історія
Вербенко Арсеній 9-В І Жебель А.А.
Шарапа Нікіта 8-Г ІІІ Дехтяренко О.В.
Чайка Антон 9-А ІІІ Жебель А.А.
Галайчук Антоніна ІТ-2 ІІІ Жебель А.А.
правознавство
Пилипченко Валерія 9-А ІІ Дехтяренко О.В.
фізична культура
Шкандюк Анна П-2 ІІІ Грабовська В.О.
Бідулін Денис ІТ-2 ІІІ Циганок П.В.

ПЕРЕМОЖЦІ І (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

2019-2020 навчальний рік

Прізвище, ім`я учня клас місце ПІБ учителя
комп`ютерні науки
Кузьмінов Сергій 7-В І Кулеш Н.В.
Макаренко Максим 8-Б І Рибак О.С.
Савченко Денис 9-Б І Рибак О.С.
Рябіченко Андрій 9-Г І Ворожбит А.В.
Караман Ілля П-1 І Стеценко А.І.
Калічак Юрій П-1 І Стеценко А.І.
Олизько Михайло П-2 І Рибак О.С.
Колесник Тарас П-2 І Рибак О.С.
Ляпота Роберт П-2 І Рибак О.С.
Фесієнко Владислав П-2 І Рибак О.С.
Ранчукова Злата П-2 І Рибак О.С.
Северин Юрій П-2 І Рибак О.С.
Тімофєєв Сергій П-2 І Рибак О.С.
Коваль Валентин ІТ-2 І Ворожбит А.В.
Розум Антон КІ-2 І Кулеш Н.В.
Башляєв Ілля 7-Б ІІ Кулеш Н.В.
Яременко Артем 9-Г ІІ Ворожбит А.В.
Величко Павло ІТ-1 ІІ Ворожбит А.В.
Гончар Валентин ІТ-1 ІІ Ворожбит А.В.
Бачинський Андрій КІ-1 ІІ Кулеш Н.В.
Василик Арсеній П-2 ІІ Рибак О.С.
Каретніков Володимир ІТ-2 ІІ Ворожбит А.В.
Олійник Сергій ІТ-2 ІІ Ворожбит А.В.
Іванчук Олександр КС-2 ІІ Ворожбит А.В.
Писарєв Лєван 7-В ІІІ Кулеш Н.В.
Балагутіна Дарина 9-Г ІІІ Ворожбит А.В.
Пригунов Максим 9-Г ІІІ Ворожбит А.В.
Кондобарова Олександра 9-Г ІІІ Ворожбит А.В.
Жук Поліна ІТ-1 ІІІ Ворожбит А.В.
Михайлов Іван П-2 ІІІ Рибак О.С.
Онищенко Дарина ІТ-2 ІІІ Ворожбит А.В.
Аніскіна Дар`я ІТ-2 ІІІ Ворожбит А.В.
Шевченко Дмитро КС-2 ІІІ Ворожбит А.В.
Анкудович Марія КС-2 ІІІ Ворожбит А.В.
технічні науки
Вербіян Володимир Т-2 І Проценко Ю.В.
хімія та біологія
Титаренко Маргарита Т-1 І Божок О.А.
Решетник Вероніка Т-1 І Божок О.А.
Титаренко Милослава Т-1 І Божок О.А.
Стеценко Ярослава К-1 ІІ Божок О.А.
Чайка Антон 9-А І Гоменюк Л.М.
Яновська Анастасія П-1 І Драчук О.В.
Федосова Анна Т-1 І Хитра З.М.
Іщенко Соломія Т-1 І Хитра З.М.
Лісовська Єлизавета Т-2 І Гоменюк Л.М.
Віткуп Михайло 9-Г ІІ Гоменюк Л.М.
Проніна Марія Т-2 ІІ Гоменюк Л.М.
Молодан Анастасія КС-2 ІІ Драчук О.В.
математика
Василик Арсеній П-2 ІІІ Козленко О.О.
історія
Олійник Сергій ІТ-2 І Жебель А.А.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ (МІСЬКОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

2019-2020 навчальний рік

Прізвище, ім`я учня клас місце ПІБ учителя
інформатика
Медведєв Іван 9-А ІІІ Рибак О.С.
Харченко Єгор 9-Б ІІІ Рибак О.С.
офісні технології
Д`ячек Аліна П-2 І Рибак О.С.
Савченко Денис 9-Б ІІ Рибак О.С.
Ляпота Роберт П-2 ІІ Рибак О.С.
Апостолюк Анастасія КІ-2 ІІІ Рибак О.С.
лінгвістика
Красних Андрій П-2 ІІ Рибак О.С.
Олизько Михайло П-2 ІІ Рибак О.С.
Грищенко Катерина 9-А ІІІ Рибак О.С.
комп`ютерна графіка
Кузьмінов Сергій 7-В І Кулеш Н.В.
Безкоровайна Дарина 7-А ІІ Кулеш Н.В.
Розметов Тимур ІТ-1 ІІ Ворожбит А.В.
Тихонова Олександра ІТ-1 ІІ Ворожбит А.В.
Коваль Валентин ІТ-2 ІІ Ворожбит А.В.
Ізварін Олексій 7-В ІІІ Кулеш Н.В.
Осадча Вікторія 9-Б ІІІ Рибак О.С.
Андреєв Артур ІТ-1 ІІІ Ворожбит А.В.
Сюмар Катерина ІТ-1 ІІІ Ворожбит А.В.
Молодан Анастасія КС-2 ІІІ Рибак О.С.
Зубар Ольга КС-2 ІІІ Рибак О.С.
математика
Наріжний-Суходольський Марк 9-Б ІІІ Рибак О.С.
Д`ячек Аліна П-2 ІІІ Козленко О.О.
фізика
Шаварський Максим 8-Б ІІ Проценко Ю.В.
Шейко Юрій П-1 ІІ Проценко Ю.В.
хімія
Віткуп Михайло 9-Г ІІ Підлуцька С.М.
Калічак Юрій П-1 ІІІ Божок О.А.
Шейко Юрій П-1 ІІІ Божок О.А.
біологія
Будій Володимир 8-Г ІІ Хитра З.М.
Кирпенко Тимофій П-2 ІІ Драчук О.В.
Вербіян Володимир Т-2 ІІ Гоменюк Л.М.
Бородіна Юлія 9-А ІІІ Гоменюк Л.М.
Туранська Софія 9-Г ІІІ Гоменюк Л.М.
Матвієнко Тетяна Т-2 ІІІ Гоменюк Л.М.
Сірант Марія Т-2 ІІІ Гоменюк Л.М.
географія
Синиця Артем 9-В ІІ Палант Л.М.
Красних Андрій П-2 ІІ Палант Л.М.
Тюнькін Михайло 9 -Б ІІІ Палант Л.М.
українська мова та література
Вербенко Арсеній 9-В І Шелестова Ю.О.
Галайчук Антоніна ІТ-2 ІІІ Зенкова І.А.
конкурс з української мови імені Петра Яцика
Галайчук Антоніна ІТ-2 ІІІ Зенкова І.А.
історія
Вербенко Арсеній 9-В ІІІ Жебель А.А.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ (МІСЬКОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

2019-2020 навчальний рік

Прізвище, ім`я учня клас місце ПІБ учителя
комп`ютерні науки
Калічак Юрій П-1 І Стеценко А.І.
Колесник Тарас П-2 ІІ Рибак О.С.
Ранчукова Злата П-2 ІІ Рибак О.С.
Северин Юрій П-2 ІІ Рибак О.С.
Савченко Денис 9-Б ІІІ Рибак О.С.
Тімофєєв Сергій П-2 ІІІ Рибак О.С.
хімія та біологія
Туровська Софія Т-1 ІІІ Божок О.А.
Філатова Софія   І Хитра З.М.
Чайка Антон 9-А ІІІ Гоменюк Л.М.
Віткуп Михайло 9-Г ІІІ Гоменюк Л.М.
Стеценко Ярослава КІ-1 ІІІ Драчук О.В.
Молодан Анастасія КС-2 ІІІ Драчук О.В.
Лісовська Єлизавета Т-2 ІІІ Гоменюк Л.М.
математика
Василик Арсеній П-2 ІІІ Козленко О.О.