Святкування 30-річчя

Приємно і радісно працювати на успіх, але ще приємніше, коли це помічають і відзначають)))❣️💙💛

Сердечно дякуємо шановним нашим гостям за такі чудові слова і фільм про наш рідний Технічний ліцей))). 💙💛🥰

…Святково, але не помпезно, без запрошених артистів, але із зірковими учнівськими номерами старшокласників, не в орендованому концертному залі, а в рідному ліцейному концертхолі – укритті ліцею – відзначили 30-річчя улюбленої Альма-матер учні, педагоги та батьки Технічного ліцею! І навіть відсутність електроенергії, яку не ввімкнули згідно графіка, ні оголошення повітряної тривоги через 10 хвилин, як розпочали захід, не стали на заваді провести неймовірно теплу родинну ювілейну зустріч!

Відкрив ювілейний день народження ліцею директор – Анатолій Андрієнко! Привітав талановитих професіоналів, щирих і відданих своїй справі вчителів, що магічно трапляються в житті ліцею! З ними все під силу! Подякував ліцеїстам, бо вони – найбільше натхнення в житті кожного вчителя закладу! Стільки всього зроблено, стільки перемог здобуто! А скільки всього попереду і скільки всього ще хочеться….

Наталія Іваніна, начальник управління освіти, привітала колектив, подякувала за розвиток школи, за досягнення, реалізацію крутих проєктів та вручила грамоти, подяки працівникам школи! Неймовірні ведучі, чудові концертні номери, крутий сюжет, драйвові театралізовані дійства задавали ритм і настрій святкової зустрічі! З ювілеєм, ліцею! Хай безмежним буде щастя твоїх учнів та вчителів!

Хай буде мирним небо України! ПЕРЕМОЖЕМО! Без сумнівів переможемо! Бо ми українці! Майбутнє за нашими дітьми – осмисленими, натхненними, цілеспрямованими! щасливе майбутнє незалежної та квітучої України!